fb
RU










SPUTNIK w innych miastach


MIASTO KINO TERMIN (wstępny)
Białystok FORUM 13-19.01.2012
Białogard CENTRUM 20-22.01.2012
Błonie CENTRUM KULTURY 24-26.02.2012
Bydgoszcz KINO STUDYJNE MIASTA BYDGOSZCZ (MCK) 16-22.01.2012
Częstochowa OKF ILUZJA 25.11-1.12.2011
Dąbrowa Górnicza KADR 26.11-1.12.2011
Elbląg ŚWIATOWID 10-16.12.2011
Gdańsk ŻAK 6-12.01.2012
Gliwice AMOK 25.11-01.12.2011
Gorzów Wielkopolski 60 KRZESEŁ 25.11-1.12.2011
Gostyń POD KOPUŁĄ
Gryfino GRYF 25-28.11.2011
Katowice CENTRUM SZTUKI FILMOWEJ 25-29.11.2011
Kęty KINO DK 26-27.11.2011
Kielce MOSKWA 13.01-19.01.2012
Koszalin KRYTERIUM 30.12.2011-4.01.2012
Kórnik KÓRNICKI OŚRODEK KULTURY 2-4.03.2012
Kraków KINO POD BARANAMI 9-15.03.2012
Lądek Zdrój CENTRUM KULTURY I REKREACJI 3-5.02.2012
Legnica PIAST 13-19.01.2012
Lubin MUZA 25.11-1.12.2011
Lublin CHATKA ŻAKA 14-19.01.2012
Łódź POLONIA 25.11-1.12.2011
Michałowo GMINNY OŚRODEK KULTURY 27-29.01.2012
Nowy Sącz SOKÓŁ 17 - 23.02.2012
Olsztyn AWANGARDA 25.11-1.12.2011
Ostrowiec Świętokrzyski KINO ETIUDA 23-29.03.2012
Płock NOVEKINO PRZEDWIOŚNE 15.01-15.02.2012
Poznań MUZA 10-16.12.2011
Puławy DOM CHEMIKA 27-30.11.2011
Skierniewice POLONEZ 2-8.12.2011
Słupsk REJS 11-15.01.2012
Sochaczew MAZOWSZE -
Szamotuły HALSZKA 14-16.01.2012
Szczecin PIONIER 1909 25.11-1.12.2011
Szczecinek KINO WOLNOŚĆ 26-27.11.2011
Środa Wielkopolska KINO BASZTA 18-20.01.2012
Świecie CENTRUM KULTURY FILMOWEJ KINO STUDYJNE WRZOS 07-12.02.2012
Toruń CENTRUM 25.11-1.12.2011
Wągrowiec MDK 13-15.01.2012
Wrocław DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM FILMOWE 13-19.01.2012


Copyright 2011 © Festiwal Sputnik nad Polską
wykonanie, aktualizacja serwisu: boria.pl