• wisła Sputnik nad Polską zaprasza na 10. Festiwal Wisła (więcej...)
  • galeria 10 sputnika Galeria zdjęć 10. Festiwalu Sputnik nad Polską (więcej...)
  • filmy konkursowe Filmy konkursowe (więcej...)
  • galeria 10 sputnika Galeria zdjęć 10. Małego Sputnika (więcej...)
Aktualności

Sputnik startuje!


Już dziś rozpoczyna się jubileuszowa, 10. edycja Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”. Jest to największy w Europie przegląd kina rosyjskiego, który po dziesięciodniowej edycji warszawskiej odbywa tournée po całej Polsce, goszcząc w kilkudziesięciu miastach z całego kraju do końca marca 2017 r.

 

Od dziś zapraszamy na moc emocji z najlepszą rosyjską kinematografią do trzech warszawskich kin: Luna, Iluzjon oraz Elektronik. Między 3 a 13 listopada będzie można zobaczyć w nich aż 150 pokazów, poczynając od animacji, po chwytające za serce dramaty, niesamowite dokumenty oraz zabawne do łez komedie, których w tym roku nie zabraknie!

 

Już dziś od godziny 15:00 trwają pierwsze pokazy w Kino Luna, a od jutra zapraszamy również do ILUZJON FILMOTEKI NARODOWEJ oraz Kino Elektronik na ogromną dawkę dobrego rosyjskiego kina! Bądźcie z nami!


    

powrót


Fundacja Wspieram 35 MM Kinofest

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP oraz Ministerstwa Kultury FR

Ministerstwo FR MKiDN

pisf zakochaj sie w warszawie centrum dialogu centrum r Gosfilm fond
Darczyńca
fundacja polska miedź

festagent 360stopni boria.pl drukarnia

E.A.R legalna kultura nck Filmoteka narodowa bioarp trashki miłość akademia fotografii klub komediowy skamiejka pogłos to się wytnie tam i spowrotem egosecure wydawnictwo czarne świat książki prószyński i spółka hachette sic booker katiusza jezyk rosyjski pwn bagatela agora kino praha teatr współczesny slajdy claroscuro akademia tanga teatr ateneum teatr powszechny
kino wyborg -- -- prisma melnica zero

tvp kultura ams kino polska filmbox filmbox premium chilli zet Empik poka poka kultura dostepna kino k mag Ekrany Aktivist przegląd Fragile Zupełnie inny świat Przedsiebiorcy@eu Hiro Film&TV Kamera Rosyjski Kurier Warszawski visitor pocisk imperium kobiet Ewropa wp.pl film filmpro laif Filmaster o.pl 5kg kultury pitu pco i gdzie kulturaonline mówią na mieście DlaStudenta.pl cjg24 historia
kino profi cinema lenta kino afisza lumiere