• wisła Sputnik nad Polską zaprasza na 10. Festiwal Wisła (więcej...)
  • galeria 10 sputnika Galeria zdjęć 10. Festiwalu Sputnik nad Polską (więcej...)
  • filmy konkursowe Filmy konkursowe (więcej...)
  • galeria 10 sputnika Galeria zdjęć 10. Małego Sputnika (więcej...)
Festiwalowe miejsca

Klub Komediowy


Klub Komediowy działa od ponad 2 lat na Placu Zbawiciela w Warszawie. Jest pierwszym i jedynym klubem komediowym w Polsce. Klub to scena, bar i kawiarnia.

 

Codziennie można przyjść na spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo.

 

W piwnicy na pl. Zbawiciela można na co dzień zobaczyć teatry improwizowane (Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk) stand-up (Stand Up Polska), kabaret literacki (Fabularny przewodnik po), skecz show (Niektóre Długopisy Piszą Wolniej), koncerty, spektakle teatralne i inne inicjatywy sceniczne. Klub prezentuje formaty i spektakle, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej np.: Bitwa na dubbingi, Musical improwizowany, Mała gra o nic (teleturniej) i inne.

 

Zdarzają się również wydarzenia specjalne z gościnnymi udziałami; do tej pory widownia klubu miała okazję oglądać na żywo na piwnicznej scenie m.in Janusza Gajosa, Jacka Fedorowicza, Szczepana Twardocha, Marcina Maseckiego, Mariusza Szczygła, Andrzeja Seweryna i wielu innych.

 

Staramy się pokazywać to co najciekawsze w niezależnej komedii, eksperymentujemy, wypracowujemy nowe formaty i czerpiemy wzorce z amerykańskich Comedy Clubs.

 

ul. Nowowiejska 1

Kontakt: http://komediowy.pl/


         powrót


Fundacja Wspieram 35 MM Kinofest

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP oraz Ministerstwa Kultury FR

Ministerstwo FR MKiDN

pisf zakochaj sie w warszawie centrum dialogu centrum r Gosfilm fond
Darczyńca
fundacja polska miedź

festagent 360stopni boria.pl drukarnia

E.A.R legalna kultura nck Filmoteka narodowa bioarp trashki miłość akademia fotografii klub komediowy skamiejka pogłos to się wytnie tam i spowrotem egosecure wydawnictwo czarne świat książki prószyński i spółka hachette sic booker katiusza jezyk rosyjski pwn bagatela agora kino praha teatr współczesny slajdy claroscuro akademia tanga teatr ateneum teatr powszechny
kino wyborg -- -- prisma melnica zero

tvp kultura ams kino polska filmbox filmbox premium chilli zet Empik poka poka kultura dostepna kino k mag Ekrany Aktivist przegląd Fragile Zupełnie inny świat Przedsiebiorcy@eu Hiro Film&TV Kamera Rosyjski Kurier Warszawski visitor pocisk imperium kobiet Ewropa wp.pl film filmpro laif Filmaster o.pl 5kg kultury pitu pco i gdzie kulturaonline mówią na mieście DlaStudenta.pl cjg24 historia
kino profi cinema lenta kino afisza lumiere