• wisła Sputnik nad Polską zaprasza na 10. Festiwal Wisła (więcej...)
  • galeria 10 sputnika Galeria zdjęć 10. Festiwalu Sputnik nad Polską (więcej...)
  • filmy konkursowe Filmy konkursowe (więcej...)
  • galeria 10 sputnika Galeria zdjęć 10. Małego Sputnika (więcej...)
Festiwalowe miejsca

Akademia Fotografii


Akademia Fotografii to szkoła fotografii, której program skierowany jest zarówno do profesjonalistów, jak i do początkujących pasjonatów.

 

Niezależnie od realizowanego w trybie dziennym i zaocznym studium fotografii, Akademia organizuje również kursy i warsztaty fotograficzne o różnym poziomie zaawansowania, adekwatnie do potrzeb i oczekiwań słuchaczy. W Akademii zarówno osoby dopiero próbujące swoich sił w fotografii, jak i profesjonaliści, którzy chcieliby doskonalić swój warsztat pod okiem najbardziej uznanych fotografów, znajdą ofertę dla siebie. Wybitni wykładowcy, w oparciu o wieloletnie doświadczenie, współtworzą sukces szkoły, gwarantują najwyższy poziom nauczania. Wśród prowadzących zajęcia znajdują się największe osobowości polskiej fotografii i sztuki.

 

Akademia Fotografii to dwie placówki - w Warszawie i w Krakowie. Warszawska AF mieści się na 17 piętrze Pałacu Kultury i Nauki, w samym centrum miasta, które można podziwiać z jej okien. Natomiast krakowska filia ma siedzibę w pięknej, XIX-wiecznej kamienicy znajdującej się przy rynku, przy ulicy Grodzkiej - jednej z najstarszych ulic Krakowa. Pracownie wyposażone w nowoczesny i profesjonalny sprzęt zapewniają poznanie technik fotograficznych w sposób komfortowy i kompleksowy, pozwalając na rozwijanie praktycznych umiejętności w fotografowaniu i postprodukcji zdjęć.

 

Plac Defilad 1

Kontakt: http://www.akademiafotografii.pl/


   powrót


Fundacja Wspieram 35 MM Kinofest

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP oraz Ministerstwa Kultury FR

Ministerstwo FR MKiDN

pisf zakochaj sie w warszawie centrum dialogu centrum r Gosfilm fond
Darczyńca
fundacja polska miedź

festagent 360stopni boria.pl drukarnia

E.A.R legalna kultura nck Filmoteka narodowa bioarp trashki miłość akademia fotografii klub komediowy skamiejka pogłos to się wytnie tam i spowrotem egosecure wydawnictwo czarne świat książki prószyński i spółka hachette sic booker katiusza jezyk rosyjski pwn bagatela agora kino praha teatr współczesny slajdy claroscuro akademia tanga teatr ateneum teatr powszechny
kino wyborg -- -- prisma melnica zero

tvp kultura ams kino polska filmbox filmbox premium chilli zet Empik poka poka kultura dostepna kino k mag Ekrany Aktivist przegląd Fragile Zupełnie inny świat Przedsiebiorcy@eu Hiro Film&TV Kamera Rosyjski Kurier Warszawski visitor pocisk imperium kobiet Ewropa wp.pl film filmpro laif Filmaster o.pl 5kg kultury pitu pco i gdzie kulturaonline mówią na mieście DlaStudenta.pl cjg24 historia
kino profi cinema lenta kino afisza lumiere