• filmy 9.Festiwal Sputnik nad Polską - 5-15 XI 2015 Warszawa, listopad 2015-marzec 2016 - inne miasta w Polsce
  • filmy Spotkania literackie (więcej...)
  • jury Jury 9. Festiwalu Sputnik nad Polską (więcej...)
Kraina grzecznych dzieci
Reżyseria: Olga Kaptur
Scenariusz: Anna Starobiniec
Muzyka: Aleksandr Manockow
Zdjęcia: Andriej Najdienow
Gatunek: film familijny, lektor
Rok: 2013, czas: 79 min.


Obsada: Kira Fleischer, Wjaczesław Manczurow, Natalia Seliezniowa, Władimir Grammatikow, Andriej Kajkow, Irina Piegowa, Dmitrij Nazarow, Jewgienij Woskriesienskij, Yvonne Catterfeld, Daria Andriejewa  

Opowieść o niegrzecznej dziewczynce Saszy, której rodzice nieświadomie zażyczyli sobie z okazji Nowego Roku, aby zamiast niej pojawiła się u nich jakaś posłuszna dziewczynka. Zanim wybiła północ, na progu ich mieszkania zjawiła się więc obca, ale grzeczna dziewczynka, a Sasza w magiczny sposób przeniosła się do bajkowej Krainy Grzecznych Dzieci na ponowne wychowanie. W krainie panuje surowa Królowa wraz ze swoim, jeszcze bardziej srogim, Pełnomocnym Przedstawicielem, a życie podporządkowane jest rygorystycznym zasadom. Chcąc wrócić do domu i do rodziców, Sasza przeżyje wiele niewiarygodnych przygód i pokona mnóstwo przeszkód, w czym będą jej pomagać wierni przyjaciele – kot Bagiet i pies Bałbies.
Galeria:

kadry z filmu    kadry z filmu    kadry z filmu    kadry z filmu    kadry z filmu    


2015-11-07, godz. 12:30, Kino Luna, Sala B Kup bilet

Przejdź do spisu wszystkich filmów

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian. Miejsca na seanse festiwalowe są nienumerowane. UWAGA! Brak zwrotu biletów na seanse festiwalowe.