• balet Zachwycający Balet Moisiejewa w październiku w Polsce! (więcej...)
  • Jak mam na imię Grand Prix 8. Sputnika nad Polską dla filmu Niginy Sajfułłajewej Jak mam na imię (więcej...)
  • galeria Zapraszamy do galerii zdjęć 8. Festiwalu Sputnik nad Polską (więcej...)
  • Jury Jury
    8. „Sputnika nad Polską”, (więcej...)
Festiwalowe miejsca

Akademia Fotografii

Akademia Fotografii to szkoła fotografii, której program skierowany jest zarówno do profesjonalistów, jak i do początkujących pasjonatów.

Niezależnie od realizowanego w trybie dziennym i zaocznym studium fotografii, Akademia organizuje również kursy i warsztaty fotograficzne o różnym poziomie zaawansowania, adekwatnie do potrzeb i oczekiwań słuchaczy. W Akademii zarówno osoby dopiero próbujące swoich sił w fotografii, jak i profesjonaliści, którzy chcieliby doskonalić swój warsztat pod okiem najbardziej uznanych fotografów, znajdą ofertę dla siebie. Wybitni wykładowcy, w oparciu o wieloletnie doświadczenie, współtworzą sukces szkoły, gwarantują najwyższy poziom nauczania. Wśród prowadzących zajęcia znajdują się największe osobowości polskiej fotografii i sztuki.
Akademia Fotografii to dwie placówki - w Warszawie i w Krakowie. Warszawska AF mieści się na 17 piętrze Pałacu Kultury i Nauki, w samym centrum miasta, które można podziwiać z jej okien. Natomiast krakowska filia ma siedzibę w pięknej, XIX-wiecznej kamienicy znajdującej się przy rynku, przy ulicy Grodzkiej - jednej z najstarszych ulic Krakowa. Pracownie wyposażone w nowoczesny i profesjonalny sprzęt zapewniają poznanie technik fotograficznych w sposób komfortowy
i kompleksowy, pozwalając na rozwijanie praktycznych umiejętności w fotografowaniu i postprodukcji zdjęć.

Akademia Fotorgrafii

 powrót