Repertuar na dzień: 10-11-2017
Kino Elektronik (miejsca nienumerowane)

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.30DZIEWCZYNA Z KOSĄ
reż.Olga Popowa, 2017
75komedia

konkurs filmów fabularnych
18.00ZAKŁADNICY
reż.Rezo Gigineiszwil, 2017
104dramat

konkurs filmów fabularnych
20.00JEGO CÓRKA
reż.Tatiana Ewerstowa, 2016
96dramatSpotkanie z reżyerką Tatianą Ewerstową

film w języku jakuckim z napisami polskimi

konkurs filmów fabularnych




Kino Iluzjon, Sala Mała Czarna (miejsca nienumerowane)

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
15.30SIERGIEJ PROKOFIEW
reż.Andriej Konczałowski, 2003
52film dokumentalny

80. urodziny Andrieja Konczałowskiego
16.45OSTATNI MĘŻCZYZNA
reż.Jelena Demidowa, 2016
105film dokumentalny

konkurs filmów dokumentalnych
19.00PAWLENSKI. NAGIE ŻYCIE
reż.Daria Chrenowa, 2016
71film dokumentalny

konkurs filmów dokumentalnych

okno na Europę
20.3020:17
reż.Arsenij Zanin, Michaił Archipow, Denis Szabajew, 2017
74almanachSpotkanie z producentką filmu Iriną Lubarską

kalejdoskop




Kino Iluzjon, Sala Stolica (miejsca nienumerowane)

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.00GWIAZDA
reż.Anna Melikian, 2010
128dramatnapisy polskie i angielskie
EN

the best of sputnik
18.30INSIGHT
reż.Aleksandr Kott, 2015
90dramat

the best of sputnik
20.30WINDYKATOR
reż.Aleksiej Krasowskij, 2016
74dramat, thriller

the best of sputnik




Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.30MÓJ MORDERCA
reż.Kostas Marsan, 2016
105kryminałnapisy polskie i angielskie
EN

konkurs filmów fabularnych
18.30BYLI SOBIE
reż.Eduard Parri, 2017
85dramatSpotkanie z reżyserem

napisy polskie i angielskie
EN

konkurs filmów fabularnych
20.45KARP ROZMROŻONY
reż.Władimir Kott, 2017
105dramatSpotkanie z aktorem Siergiem Puskepalisem

konkurs filmów fabularnych




Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
17.15TATIANA I JEJ DZIECI
reż.Jelena Łaskari, 2016
70film dokumentalnynapisy polskie i angielskie
EN

konkurs filmów dokumentalnych
18.45JEZIORO WOSTOK. W GÓRACH SZALEŃSTWA
reż.Jekaterina Jeremienko, 2017
90film dokumentalny

konkurs filmów dokumentalnych
20.30BABILON BOLSZOJ
reż.Nick Read, Mark Franchetti, 2015
86film dokumentalnySpotkanie z udziałem Grzegorza Szymczaka i Artura Zaborskiego

pas de deux na ekranie
23.30Maraton Kosmiczna Odyseja---




Maraton Kosmiczna Odyseja, Kino Luna, Sala B (na Maraton obowiązuje jeden bilet na dwa seanse)

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
23.30CZAS PIONIERÓW
reż.Dmitrij Kisieliow, 2017
140historyczno-przygodowy(na Maraton obowiązuje jeden bilet na dwa seanse, miejsca nienumerowane)

kalejdoskop
-02.00SALUT 7
reż.Klim Szypienko, 2017
118dramat(na Maraton obowiązuje jeden bilet na dwa seanse, miejsca nienumerowane)

napisy polskie i angielskie
EN

kalejdoskop




Wydarzenia towarzyszące

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
17.00Pokaz specjalny filmu „Podróż nie poślubna” w Skamiejce
Skamiejka, ul. Ząbkowska 37, Warszawa
Wstęp wolny
---




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian




Fundacja Wspieram 35 MM E.A.R Kinofest

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP oraz Ministerstwa Kultury FR:

MKiDN Ministerstwo FR

Polska:

pisf zakochaj sie w warszawie
Rosja:

centrum r

360stopni boria.pl drukarnia visent

Empik bardzo bardzo niebo kopernika oficyna bbc klub komediowy południk zero akademia fotografii bioarp szerokie tory katiusza . kino praha teatr ateneum teatr współczesny studio wydawnictwo czarne edipresse świat książki prószyński i spółka editio claroscuro wydawnictwo literackie booker mito bagatela slajdy legalna kultura

tvp kultura tvp3 kino polska kino tv rmf classic cjg24 ams Aktivist kino Hiro Ekrany art papier Film&TV Kamera Fragile akcent Przedsiebiorcy@eu kie Ewropa krytyka literacka nowa europa wschodnia przegląd Rosyjski Kurier Warszawski Zupełnie inny świat co i gdzie eastbook example Filmaster Irka rosyjska ruletka na ekranie rynek wschodni nigdy więcej


mk aif ap . afisha proficinema . forsmi . . .