Repertuar na dzień: 12-11-2017
Kino Elektronik (miejsca nienumerowane)

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.00MÓJ MORDERCA
reż.Kostas Marsan, 2016
105kryminałnapisy polskie i angielskie
EN

konkurs filmów fabularnych
18.00ROSYJSKA CZERWIEŃ
reż.Charly Braun, 2017
90dramat

okno na Europę
20.00CHARMS
reż.Iwan Bołotnikow, 2017
95dramat

okno na Europę




Kino Iluzjon, Sala Mała Czarna (miejsca nienumerowane)

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00BLISCY
reż.Witalij Manskij, 2016
112film dokumentalny

konkurs filmów dokumentalnych
16.15OSTATNI WALC
reż.Julia Bobkowa, 2017
78film dokumentalny

konkurs filmów dokumentalnych
18.00ANIOŁY REWOLUCJI
reż.Aleksiej Fiedorczenko, 2014
113dramatnapisy polskie i angielskie
EN

the best of sputnik
20.15EISENSTEIN W MEKSYKU
reż.Peter Greenaway, 2015
105dramat

mistrzowie kina: Siergiej Eisenstein




Kino Iluzjon, Sala Stolica (miejsca nienumerowane)

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
13.30JAK MAM NA IMIĘ
reż.Nigina Sajfułłajewa, 2014
91dramatnapisy polskie i angielskie
EN

the best of sputnik
15.30PETERSBURG. TYLKO Z MIŁOŚCI
reż.Awdotia Smirnowa, Renata Litwinowa, Anna Parmas, Oksana Byczkowa, Aksinja Gog, Natalia Nazarowa, Natalia Kudriaszowa, 2016
111tragikomedianapisy polskie i angielskie
EN

the best of sputnik
18.00DOBRY CHŁOPIEC
reż.Oksana Karas, 2016
95komedia

filmy dla młodzieży

the best of sputnik
20.00PIONIERZY MARZYCIELE
reż.Natalia Kudriaszowa, 2015
116dramat

the best of sputnik




Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00MUZYKANCI Z BREMY, reż. Inessa Kowalewskaja, 1969
ŚLADAMI MUZYKANTÓW Z BREMY, reż. Inessa Kowalewskaja, 1973
---
11.00SKARB
reż.Irina Wołkowa, 2015
96film familijny

filmy dla młodzieży
13.00DOBRYNIA NIKITYCZ I SMOK GORYNYCZ
reż.Ilja Maksimow, 2006
65film animowany

duże kino dla maluchów
15.30ZAŁOGA
reż.Nikołaj Liebiediew, 2016
138dramat

kalejdoskop
19.00Ceremonia zamknięcia---
19.30O MIŁOŚCI. TYLKO DLA DOROSŁYCH
reż.Nigina Sajfułłajewa, Paweł Ruminow, Natalia Mierkułowa, Rezo Giginieszwili, Jewgienij Szeliakin, Aleksiej Czupow, Anna Mielikian, 2017
109komediaPokaz zamknięcia

kalejdoskop




Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.15MASZA I NIEDŹWIEDŹ
reż.Oleg Użynow, Denis Czerwiacow, Oleg Kuzowkow, Marina Niefiodowa, Olga Baulina, Roman Kozicz, 2011-2017
90Serial animowany

filmy dla najmłodszych
12.00TRZEJ BOHATEROWIE I CAR MORSKI
reż.Konstantin Fieoktistow, 2016
75film animowany

duże kino dla maluchów
13.30ZAKLĘTY W SMOKA
reż.Indar Dżendubajew, 2016
72fantasyfilm fabularny z napisami polskimi

filmy dla młodzieży
15.30PO TOBIE
reż.Anna Matison, 2016
120dramat

kalejdoskop
18.00PRZEKONANIA
reż.Tatiana Czystowa, 2016
63film dokumentalnynapisy polskie i angielskie
EN

konkurs filmów dokumentalnych

okno na Europę
19.30O MIŁOŚCI. TYLKO DLA DOROSŁYCH
reż.Nigina Sajfułłajewa, Paweł Ruminow, Natalia Mierkułowa, Rezo Giginieszwili, Jewgienij Szeliakin, Aleksiej Czupow, Anna Mielikian, 2017
109komediaPokaz zamknięcia

kalejdoskop




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian




Fundacja Wspieram 35 MM E.A.R Kinofest

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP oraz Ministerstwa Kultury FR:

MKiDN Ministerstwo FR

Polska:

pisf zakochaj sie w warszawie
Rosja:

centrum r

360stopni boria.pl drukarnia visent

Empik bardzo bardzo niebo kopernika oficyna bbc klub komediowy południk zero akademia fotografii bioarp szerokie tory katiusza . kino praha teatr ateneum teatr współczesny studio wydawnictwo czarne edipresse świat książki prószyński i spółka editio claroscuro wydawnictwo literackie booker mito bagatela slajdy legalna kultura

tvp kultura tvp3 kino polska kino tv rmf classic cjg24 ams Aktivist kino Hiro Ekrany art papier Film&TV Kamera Fragile akcent Przedsiebiorcy@eu kie Ewropa krytyka literacka nowa europa wschodnia przegląd Rosyjski Kurier Warszawski Zupełnie inny świat co i gdzie eastbook example Filmaster Irka rosyjska ruletka na ekranie rynek wschodni nigdy więcej


mk aif ap . afisha proficinema . forsmi . . .