Repertuar na dzień: 03-11-2017
Kino Elektronik (miejsca nienumerowane)

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
18.30SIODŁO TURECKIE
reż.Jusup Razykow, 2017
76dramatnapisy polskie i angielskie
EN

konkurs filmów fabularnych
20.15SALUT 7
reż.Klim Szypienko, 2017
118dramatSpotkanie z aktorem Aleksandrem Samojlenką

napisy polskie i angielskie
EN

kalejdoskop




Kino Iluzjon, Sala Mała Czarna (miejsca nienumerowane)

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
15.30JAK SPĘDZIŁEM KONIEC LATA
reż.Aleksiej Popogriebskij, 2010
124

Cannes/Berlinale/Wenecja
18.00IWAN GROŹNY
reż.Siergiej Eisenstein, 1944
99dramat

mistrzowie kina: Siergiej Eisenstein
21.00BIAŁE NOCE LISTONOSZA ALEKSIEJA TRIAPICYNA
reż.Andriej Konczałowski, 2014
90dramatnapisy polskie i angielskie
EN

80. urodziny Andrieja Konczałowskiego




Kino Iluzjon, Sala Stolica (miejsca nienumerowane)

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.00PRÓBA
reż.Aleksandr Kott, 2014
95dramat

the best of sputnik
18.00ZOOLOGIA
reż.Iwan I. Twierdowskij, 2016
88dramatnapisy polskie i angielskie
EN

the best of sputnik
20.00UCZEŃ
reż.Kiriłł Sieriebriennikow, 2016
118dramat

the best of sputnik




Kino Luna, Sala A (miejsca nienumerowane)

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
15.00CAŁA NASZA NADZIEJA
reż.Karen Gieworkian, 2016
105dramat

konkurs filmów fabularnych
17.00JAK WITIA CZESNOK WIÓZŁ LIOCHĘ SZTYRA DO DOMU OPIEKI
reż.Aleksandr Chant, 2017
90dramatSpotkanie z aktorką Olgą Łapszyną

konkurs filmów fabularnych
19.20BLISKOŚĆ
reż.Kantemir Bałagow, 2017
118dramatSpotkanie ze scenarzystą Antonem Jaruszem

konkurs filmów fabularnych




Kino Luna, Sala B (miejsca nienumerowane)

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
15.00DAMA PIKOWA
reż.Paweł Łungin, 2016
120dramatnapisy polskie i angielskie
EN

kalejdoskop
17.30NATALIA GORBANIEWSKA: „NIE JESTEM BOHATERKĄ”
reż.Kiriłł i Ksenia Sacharnowy, 2016
75film dokumentalnyOtwarcie sekcji dokumentalnej, prelekcja Grzegorza Szymczaka

konkurs filmów dokumentalnych
19.30CHARMS
reż.Iwan Bołotnikow, 2017
95dramatOtwarcie sekcji koprodukcji z udziałem reżysera Iwana Bołotnikowa, aktora Wojciecha Urbańskiego, dyrektora programowego festiwalu "Okno na Europę" Alisy Strukowej

okno na Europę




Wydarzenia towarzyszące

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
17.00Pokaz specjalny filmu „Skarb” w Skamiejce
Miejsce: Skamiejka, ul. Ząbkowska 37, Warszawa
Wstęp wolny
---
19.00Spotkanie z Konstantym Usenko
Miejsce: Big Book Cafe, ul. Dąbrowskiego 81, Warszawa
Wstęp wolny
---
19.00Psie serce
Miejsce: Teatr Współczesny, ul. Mokotowska 13, Warszawa
Bilety ulgowe dla widzów 11. Sputnika (po okazaniu biletu z seansu festiwalowego)
---
19.30Nastasja Filipowna
Miejsce: Teatr Ateneum, ul. Jaracza 2, Warszawa
---




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian




Fundacja Wspieram 35 MM E.A.R Kinofest

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP oraz Ministerstwa Kultury FR:

MKiDN Ministerstwo FR

Polska:

pisf zakochaj sie w warszawie
Rosja:

centrum r

360stopni boria.pl drukarnia visent

Empik bardzo bardzo niebo kopernika oficyna bbc klub komediowy południk zero akademia fotografii bioarp szerokie tory katiusza . kino praha teatr ateneum teatr współczesny studio wydawnictwo czarne edipresse świat książki prószyński i spółka editio claroscuro wydawnictwo literackie booker mito bagatela slajdy legalna kultura

tvp kultura tvp3 kino polska kino tv rmf classic cjg24 ams Aktivist kino Hiro Ekrany art papier Film&TV Kamera Fragile akcent Przedsiebiorcy@eu kie Ewropa krytyka literacka nowa europa wschodnia przegląd Rosyjski Kurier Warszawski Zupełnie inny świat co i gdzie eastbook example Filmaster Irka rosyjska ruletka na ekranie rynek wschodni nigdy więcej


mk aif ap . afisha proficinema . forsmi . . .