fb
wersja rosyjska

Festiwalowe miejsca


PKP INTERCITY

PKP Intercity jest największym polskim operatorem kolejowym specjalizującym się w krajowych i międzynarodowych przewozach dalekobieżnych. Spółka zapewnia szybkie i komfortowe podróże, dba o rozwój sieci połączeń i oferty skierowanej dla różnych grup pasażerów. Każdego dnia na szyny wjeżdża ok. 260 pociągów kategorii Express Intercity oraz Twoich Linii Kolejowych. Rocznie z usług przewoźnika korzysta ponad 30 mln pasażerów.

W 2014 roku firma zapewni nową jakość i komfort podróżowania – kategorię Express Intercity Premium. Składy zespołowe Pendolino skrócą podróż do takich miast, jak Gdańsk, Kraków, Katowice i Wrocław.

Przewoźnik systematycznie kupuje i unowocześnia tabor, inwestując w przyszłość kolei w Polsce. Aktualnie realizowane przez PKP Intercity inwestycje w tabor opiewają na kwotę 5,5 mld zł. Jednocześnie Spółka dba o poprawę jakości obsługi pasażerów. Wiedza, profesjonalizm, kultura osobista i życzliwość – to cechy pracowników pracujących w pociągach, w kasach, strefach VIP i Centrach Obsługi Klientów.

PKP Intercity wspiera ciekawe projekty kulturalne. Partnerska współpraca z organizatorami Festiwalu „Sputnik nad Polską” zapoczątkowana przy okazji 5. edycji Festiwalu jest kontynuowana także w tym roku. I to w szczególny sposób – najlepsze produkcje festiwalowe w specjalnie zaaranżowanym na salę kinową wagonie PKP Intercity przemierzą z pasażerami całą Polskę.

PKP Intercity

Szczegółowy rozkład jazdy Wagonu Filmowego PKP Intercity jest dostępny na stronie www.intercity.pl oraz na funpage’u firmy:  PKP Intercity. Pociąg do podróży.

 powrót