fb
wersja rosyjska

Festiwalowe miejsca - Mały Sputnik

BEMOWSKIE CENTRUM KULTURY (ARTBEM)

Bemowskie Centrum Kultury jest jedną z najbardziej  aktywnie i prężnie działających warszawskich instytucji kultury. 
Wszystkie zajęcia, warsztaty i wydarzenia kulturalne, organizowane przez Artbem, dedykowane są nie tylko mieszkańcom dzielnicy Bemowo, ale także mieszkańcom dzielnicy Warszawa. Każdy, niezależnie od wieku czy zainteresowań znajdzie w ofercie coś odpowiedniego dla siebie. Ogromna różnorodność proponowanych atrakcji kulturalnych zaspokoi nawet najbardziej wymagających. Bemowskie Centrum Kultury oferuje szeroki warsztat różnorodnych warsztatów i zajęć muzycznych, tanecznych, teatralnych, plastycznych, fotograficznych, komputerowych i wielu innych.

Ponadto Artbem jest organizatorem dziesiątek imprez z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd zarówno wielkiego formatu, jak i mniej znanych, ale równie znakomitych artystów.

Bemowskie Centrum Kultury działa w dziedzinie edukacji, kultury i rozrywki łącząc ludzi w ich zainteresowaniach i pasjach.

Artbem, jako jedyne centrum kultury w Warszawie, posiada radio internetowe Bemowo.FM, które jest doskonałym kanałem służącym rozrywce, a także przekazywaniu informacji społecznych i kulturalnych mieszkańcom Bemowa i Warszawy.

Zapraszamy śledzenia nowości na stronie internetowej www.artbem.pl, na której jest przedstawiana jest zawsze najaktualniejsza oferta Artbemu.Kontakt: ul. Górczewska 201, tel. 22 532-04-00; e-mail info@artbem.plpowrót