fb
MAPA STRONY

wersja rosyjska serwisu
festiwal sputnik

16-11-2012


      Kinoteka SALA 7

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00DZIEŃ NAUCZYCIELA
reż.Siergiej Mokrickij, 2012
80Czarna komediaKalejdoskop nowego kina
16.00HARPASTUM
reż.Aleksiej German młodszy, 2005
116Dramat, komediaSekcja Sportowa
18.30BĘDĘ PRZY TOBIE
reż.Paweł Ruminow, 2012
93dramatFilmy konkursowe
20.30TULPAN
reż.Sergiej Dworcewoj, 2008
98DramatRosyjski etnowachlarz
Spotkanie z Siergiejem Dworcewojem (+30 min)




      Kinoteka SALA 4

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00POCHOWAJCIE MNIE POD PODŁOGĄ
reż.Siergiej Snieżkin, 2009
110dramatTHE BEST OF SPUTNIK, Filmowa czytelnia
16.15GRA
reż.Aleksandr Rogożkin, 2008
90KomediaSekcja Sportowa
18.10ANTON JEST TU OBOK
reż.Lubow Arkus, 2012
110DokumentalnyKalejdoskop nowego kina
20.30OBCA MATKA
reż.Denis Rodimin, 2011
78dramatFilmy konkursowe
22.15KAMIENNY ŁEB
reż.Filipp Jankowskij, 2008
94DramatSekcja Sportowa




      Kinoteka SALA 3

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00ILJA MUROMIEC I ROZBÓJNIK-SŁOWIK
reż.Władimir Toropczin, 2007
76AnimowanyMały Sputnik
12.00FINIST – DZIELNY SOKÓŁ
reż.Gienadi Wasiliew, 1975
79baśńMały Sputnik
15.30WYSOCKI. DZIĘKUJEMY ŻE ŻYJESZ
reż.Piotr Busłow, 2011
132Dramat biograficznyWielki ekran
18.00BIAŁY TYGRYS
reż.Karen Szachnazarow, 2012
104Wojenny, fantasyFilmy konkursowe
Spotkanie z producentem filmu Siergiejem Simaginym (+30 min)
20.30BORYS GODUNOW
reż.Władimir Mirzojew, 2011
124dramatFilmy konkursowe
Spotkanie z reżyserem filmu Władimirem Mirzojewem (+30 min)
23.00Maraton: ŁADUNEK 200 + MORFINA + PALACZ
reż.Aleksiej Bałabanow, -
100+112+84-Maraton Noc z Bałabanowem




      Kino Praha

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.00PANCERNIK POTIOMKIN
reż.Sergiej Eisenstein, 1925
65Dramat wojennyMosfilm prezentuje
18.00WOŁGA – WOŁGA
reż.Grigorij Aleksandrow, 1938
108Komedia muzycznaMosfilm prezentuje
20.00IDŹ I PATRZ
reż.Elem Klimow, 1985
145Dramat wojennyMosfilm prezentuje
23.00Maraton: KAUKASKA BRANKA, CZYLI NOWE PRZYGODY SZURIKA + IWAN WASILIEWICZ ZMIENIA ZAWÓD + BRYLANTOWA RĘKA
reż.Leonid Gajdaj,
77+87+94Maraton filmowy Leonida Gajdaja




      Kino Kultura SALA REJS

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.00BABUNIA
reż.Lidia Bobrowa, 2003
96dramatTHE BEST OF SPUTNIK




      Kino Kultura

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
15.30WYSPA
reż.Paweł Łungin, 2006
112dramatTHE BEST OF SPUTNIK




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian



Dyrektor Festiwalu
Małgorzata Szlagowska
malgorzata@ear.com.pl
Koordynator Polska-Rosja
Elena Małygina-Tworkowska
lena@ear.com.pl
Project Manager
Natalia Walka
natalia@ear.com.pl
Telefony:
+48 22 877 44 52
+48 22 837 91 44
kinoteka sputnik      kino kultura sputnik      kino praha sputnik

PKP intercity      iplex.pl


Strony festiwalu wykorzystują pliki cookies. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Polityka prywatności.

boria.pl - tworzenie stron internetowych