fb
MAPA STRONY

wersja rosyjska serwisu
festiwal sputnik

24-11-2012


      Kinoteka SALA 6

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
13.30BLOK Artdocfest: CZĘŚCI CIAŁA + W ŚRODKU KWADRATOWEGO KOŁA
reż.,
39+17Dokumenty
15.00SALA №6
reż.Karen Szachnazarow, 2009
83DramatMosfilm przedstawia,
Filmowa czytelnia
17.00TRZECIA POŁOWA
reż.Jewgienij Karełow, 1963
88Dramat wojennySekcja Sportowa
19.00SPALENI SŁOŃCEM 2
reż.Nikita Michałkow, 2010
180dramatWielki ekran
22.15HITLER KAPUT
reż.Marius Wajsbierg, 2008
98KomediaKomedie




      Kinoteka SALA 5

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
13.30BLOK krótki metraż: GQ + NOGI – ATAWIZM +TRĘBACZ I LALKA + ŚWIAT SPOIWA
reż.,
13+11+11+28
15.00PRZYPADKI MAKAROWA
reż.Władimir Chotinienko, 1993
99Melodramat kryminalnyRetrospektywa Filmów Władimira Chotinienko
17.00Syberia wzdłuż i wszerz--Spotkanie z Koperskim (90 min)
19.00KANDAHAR
reż.Andriej Kawun, 2011
100dramatWielki ekran
21.00NASZA RUSSIA
reż.Gleb Orłow, 2010
86KomediaKomedie
22.45TYLNYMI DRZWIAMI
reż.Stanisław Mitin, 2009
76MelodramatFilmowa czytelnia




      Kinoteka SALA 4

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00WILK I ZAJĄC
reż.Wiaczesław Kotionoczkin, 1969 – 1995
90Serial animowanyMały Sputnik
12.00ILJA MUROMIEC I ROZBÓJNIK-SŁOWIK
reż.Władimir Toropczin, 2007
76AnimowanyMały Sputnik
14.30DYRYGENT
reż.Paweł Łungin, 2012
83dramatKalejdoskop nowego kina
17.00STRAJK
reż.Siergiej Eisenstein, 1925
79DramatKino nieme
Muzyka na żywo
19.00TANIEC DELHI
reż.Iwan Wyrypajew, 2012
90dramatFilmy konkursowe
21.00BORYS GODUNOW
reż.Władimir Mirzojew, 2011
124dramatFilmy konkursowe




      Kinoteka SALA 1

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
11.00ALOSZA
reż.Siergiej Gliezin, 2004
75AnimowanyMały Sputnik
13.00ALL INCLUSIVE
reż.Eduard Radziukiewicz, 2011
93KomediaKomedie
15.00KONWÓJ
reż.Aleksiej Mizgiriow, 2012
80dramatFilmy konkursowe
17.00ASSA
reż.Siergiej Sołowiow, 1987
148dramatWielki ekran
Spotkanie po filmie z Konstantym Usenko (+30 min)
20.30PYŁ
reż.Siergiej Łoban, 2005
107dramatKalejdoskop nowego kina
Prelekcja Konstantego Usenko (+15 min)




      Kino Praha

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
12.00CZŁOWIEK Z KAMERĄ FILMOWĄ
reż.Dżiga Wiertow, 1929
66Film dokumentalnyMosfilm prezentuje
13.30IWAN GROŹNY
reż.Siergiej Eisenstein, 1944
99Dramat historycznyMosfilm prezentuje




      Kino Kultura

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
15.00RÓŻA--Jak budować przyszłość ze świadomością trudnej przeszłości? - PANEL DYSKUSYJNY
18.30KANDAHAR
reż.Andriej Kawun, 2011
100dramatWielki ekran
20.30EUFORIA
reż.Iwan Wyrypajew, 2006
74dramatTHE BEST OF SPUTNIK
22.00Maraton: OBCA MATKA + KOKOKO + OTO CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE
reż.,
78+100+72Noc z nowym kinem rosyjskim




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian



Dyrektor Festiwalu
Małgorzata Szlagowska
malgorzata@ear.com.pl
Koordynator Polska-Rosja
Elena Małygina-Tworkowska
lena@ear.com.pl
Project Manager
Natalia Walka
natalia@ear.com.pl
Telefony:
+48 22 877 44 52
+48 22 837 91 44
kinoteka sputnik      kino kultura sputnik      kino praha sputnik

PKP intercity      iplex.pl


Strony festiwalu wykorzystują pliki cookies. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Polityka prywatności.

boria.pl - tworzenie stron internetowych