fb
MAPA STRONY

wersja rosyjska serwisu
festiwal sputnik

17-11-2012


      Kinoteka SALA 7

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00WDOWI STATEK
reż.Stanisław Mitin, 2010
92DramatFilmowa czytelnia
Spotkanie z reżyserem Stanisławem Mitinem (+30 min)
16.30SZCZĘŚCIE
reż.Aleksandr Medvedkin, 1934
62Kino nieme
Muzyka na żywo
19.00Warszawa Wschodnia--
21.00ŻYĆ
reż.Wasilij Sigariew, 2012
120dramatFilmy konkursowe
Spotkanie z reżyserem Wasilijem Sigariewem (+30 min)




      Kinoteka SALA 4

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00CZEBURASZEK
reż.Roman Kaczanow, 1969 - 1983
66Serial animowanyMały Sputnik
11.30DOBRYNIA NIKITICZ I SMOK GORYNYCZ
reż.Ilja Maksimow, 2006
65AnimowanyMały Sputnik
13.15KIKORIKI
reż., 2004 - 2009
59Serial animowanyMały Sputnik
14.30TEŻ CHCĘ
reż.Aleksiej Bałabanow, 2012
89dramatKalejdoskop nowego kina
16.30CÓRKA
reż.Aleksander Kasatkin, Natalia Nazarowa, 2012
110dramatFilmy konkursowe
Spotkanie z reżyserami Natalią Nazarową i Aleksandrem Kasatkinem
19.30CHAPITEAU-SHOW
reż.Siergiej Łoban, 2011
207komedia muzyczna/dramatFilmy konkursowe
Spotkanie z aktorem Dmitrijem Bogdanem (+30 min)




      Kinoteka SALA 3

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.30WILK I ZAJĄC
reż.Wiaczesław Kotionoczkin, 1969 – 1995
90Serial animowanyMały Sputnik
12.30koncert Zespołu Gawęda--
13.30KRÓLOWA ŚNIEGU
reż. Nikołaj Fiodorow, 1957
60AnimowanyMały Sputnik
15.00DALAJ LAMA. WSCHÓD-ZACHÓD
reż.Witalij Manskij, 2008
72Film dokumentalnyRosyjski etnowachlarz
17.00OUTRO
reż.Julia Panasienko, 2010
50Film dokumentalnySekcja ARTDOCFEST
Spotkanie z Witalijem Manskim (+ 30 min)
19.30IKONOSKOP
reż.Witalij Manskij, 2011
104DokumentalnySekcja ARTDOCFEST
Spotkanie z Witalijem Manskim (+ 60 min)




      Kino Praha

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
11.30BLOK Planeta Wysocki
reż.,
51+36+28
14.00ŚWIAT SIĘ ŚMIEJE
reż.Grigorij Aleksandrow, 1934
100MusicalMosfilm prezentuje
16.00ALEKSANDR NEWSKI
reż.Siegiej Eisenstein, Dmitrij Wasiljew, 1938
112Historyczny, wojennyMosfilm prezentuje
18.00CHODZĄC PO MOSKWIE
reż.Gieorgij Danelija, 1963
78Komedia lirycznaMosfilm prezentuje
20.00SOLARIS
reż.Andriej Tarkowski, 1972
169Dramat, fantastykaMosfilm prezentuje




      Kino Kultura

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.00PALACZ
reż.Aleksiej Bałabanow, 2010
87DramatTHE BEST OF SPUTNIK
18.00POCHOWAJCIE MNIE POD PODŁOGĄ
reż.Siergiej Snieżkin, 2009
110dramatTHE BEST OF SPUTNIK, Filmowa czytelnia
20.00JA
reż.Igor Wołoszyn, 2009
89dramatTHE BEST OF SPUTNIK
22.00Maraton: SŁOŃ + DYRYGENT + TEŻ CHCĘ
reż.,
88+83+89Maraton filmowy Noc z Kalejdoskopem




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian



Dyrektor Festiwalu
Małgorzata Szlagowska
malgorzata@ear.com.pl
Koordynator Polska-Rosja
Elena Małygina-Tworkowska
lena@ear.com.pl
Project Manager
Natalia Walka
natalia@ear.com.pl
Telefony:
+48 22 877 44 52
+48 22 837 91 44
kinoteka sputnik      kino kultura sputnik      kino praha sputnik

PKP intercity      iplex.pl


Strony festiwalu wykorzystują pliki cookies. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Polityka prywatności.

boria.pl - tworzenie stron internetowych