fb
MAPA STRONY

wersja rosyjska serwisu
festiwal sputnik

25-11-2012


      Kinoteka SALA 6

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
13.30MINNESOTA
reż.Andriej Proszkin, 2009
100DramatSekcja Sportowa
15.30MILANA
reż.Madina Mustafina, 2011
57Film dokumentalnySekcja ARTDOCFEST
17.00ANNA KARENINA
reż.Siergiej Sołowjow, 2008
120DramatFilmowa czytelnia
18.30BLOK Artdocfest: TRAMWAJOWY PROSPEKT + ZAPOMNĘ O TYM DNIU
reż.,
37+25Dokumenty
20.00ZWIERCIADŁO DLA BOHATERA
reż.Władimir Chotinienko, 1987
130Dramat fantastycznyRetrospektywa Filmów Władimira Chotinienko




      Kinoteka SALA 5

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
12.00SPORT SPORT SPORT
reż.Elem Klimow, 1970
85DokumentalnySekcja Sportowa
14.00ASSA 2
reż.Siergiej Sołowjow, 2008
dramatWielki ekran
15.30BEDUIN
reż.Igor Wołoszyn, 2011
90DramatTHE BEST OF SPUTNIK
17.30RÓJ
reż.Władimir Chotinienko, 1990
148dramatRetrospektywa Filmów Władimira Chotinienko
20.30IRONIA LOSU. KONTYNUACJA
reż.Timur Biekmambietow, 2007
115KomediaKomedie




      Kinoteka SALA 4

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.30ILJA MUROMIEC I ROZBÓJNIK-SŁOWIK
reż.Władimir Toropczin, 2007
76AnimowanyMały Sputnik
12.00DOBRYNIA NIKITICZ I SMOK GORYNYCZ
reż.Ilja Maksimow, 2006
65AnimowanyMały Sputnik
14.30GENERATION P
reż.Wiktor Ginzburg, 2011
120Dramat, komediaFilmowa czytelnia
17.00KOKOKO
reż.Awdotja Smirnowa, 2012
100melodramatFilmy konkursowe
19.00Ceremonia zamknięcia Festiwalu--




      Kinoteka SALA 1

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00KIKORIKI
reż., 2004 - 2009
59Serial animowanyMały Sputnik
11.30BAJKI MASZY
reż.Oleg Użinow, Denis Czerwiacow, Oleg Kuzowkow, , Marina Niefiodowa, 2012
72AnimowanyMały Sputnik
13.30SŁOŃ
reż.Władimir Karabanow, 2010
88Film drogiKalejdoskop nowego kina
15.30TEŻ CHCĘ
reż.Aleksiej Bałabanow, 2012
89dramatKalejdoskop nowego kina
17.30MECZ
reż.Andriej Malukow, 2012
117DramatSekcja Sportowa
20.00TWIERDZA BRZESKA
reż.Aleksandr Kott, 2010
140Dramat wojennyWielki ekran




      Kino Praha

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
12.00WOŁGA – WOŁGA
reż.Grigorij Aleksandrow, 1938
108Komedia muzycznaMosfilm prezentuje
14.00NIECH ŻYJE MEKSYK!
reż.Siergiej Eisenstein, 1932, zrekonstruowany w 1979 r. przez Grigorija Aleksandrowa
87DokumentalnyMosfilm prezentuje




      Kino Kultura

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.00PALACZ
reż.Aleksiej Bałabanow, 2010
87DramatTHE BEST OF SPUTNIK
18.00BEDUIN
reż.Igor Wołoszyn, 2011
90DramatTHE BEST OF SPUTNIK
20.00TLEN
reż.Iwan Wyrypajew, 2009
75dramatprzed filmem odbędzie się prelekcja Centrum Językowego "Privet"




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian



Dyrektor Festiwalu
Małgorzata Szlagowska
malgorzata@ear.com.pl
Koordynator Polska-Rosja
Elena Małygina-Tworkowska
lena@ear.com.pl
Project Manager
Natalia Walka
natalia@ear.com.pl
Telefony:
+48 22 877 44 52
+48 22 837 91 44
kinoteka sputnik      kino kultura sputnik      kino praha sputnik

PKP intercity      iplex.pl


Strony festiwalu wykorzystują pliki cookies. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Polityka prywatności.

boria.pl - tworzenie stron internetowych