fb
MAPA STRONY

wersja rosyjska serwisu
festiwal sputnik

18-11-2012


      Kinoteka SALA 7

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00NIE KOCHAM CIĘ
reż.Paweł Kostomarow, Aleksander Rastorgujew, 2012
85dramatFilmy konkursowe
Spotkanie z twórcami (+30 min)
16.30Syberia extreme--Spotkanie z Gienieczką (90 min)
18.30MÓJ TATA BARYSZNIKOW
reż.Dmitrij Powołockij, 2011
88dramatSpotkanie z aktorem Anatolijem Kotem
20.30JAR
reż.Marina Razbieżkina, 2007
98DramatFilmowa czytelnia
Spotkanie z reżyserką Mariną Razbieżkiną (+30 min)




      Kinoteka SALA 4

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.30BLOK Bajek: DZIADEK DO ORZECHÓW + KOPCIUSZEK + ZŁOTY KOGUT
reż.,
31+22+21Animacje
12.00BAJKI MASZY
reż.Oleg Użinow, Denis Czerwiacow, Oleg Kuzowkow, , Marina Niefiodowa, 2012
72AnimowanyMały Sputnik
13.30BLOK krótki metraż: DROBNE SZCZEGÓŁY PEWNEGO EPIZODU + DROGA NA
reż.,
28+32
15.30TANIEC DELHI
reż.Iwan Wyrypajew, 2012
90dramatFilmy konkursowe
Spotkanie z Karolina Gruszką i Iwanem Wyrypajewem
18.00KONWÓJ
reż.Aleksiej Mizgiriow, 2012
80dramatFilmy konkursowe
Spotkanie z aktorką Danielą Stojanowicz (+30 min)
20.30ŻYŁA SOBIE BABA
reż.Andriej Smirnow, 2011
150DramatFilmy konkursowe, Kalejdoskop nowego kina




      Kinoteka SALA 3

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
11.00TRZEJ BOHATEROWIE I SZAMACHAŃSKA CARYCA
reż.Siergiej Glezin, 2010
73AnimowanyMały Sputnik
13.00Warsztaty Animacji - Sztukarnia - Mały Sputnik--
14.45MIŚ PUSZATEK
reż.Fiodor Chitruk, 1969 - 1972
48Serial animowanyMały Sputnik
16.00DZIADEK DO ORZECHÓW I KRÓL SZCZURÓW
reż.Andriej Konczałowski, 2010
110Science fiction, komedia, musicalWielki ekran
18.00POP
reż.Władimir Chotinienko, 2009
128Dramat wojennyOtwarcie retrospektywy Władimira Chotinienki, masterclass (+60 min)
21.30TYLNYMI DRZWIAMI
reż.Stanisław Mitin, 2009
76MelodramatFilmowa czytelnia
Spotkanie z reżyserem Stanisławem Mitinym (+30 min)




      Kino Praha

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
12.00BRYLANTOWA RĘKA
reż.Leonid Gajdaj, 1969
94Komedia kryminalnaMosfilm prezentuje (bez lektora)
14.00IWAN WASILIEWICZ ZMIENIA ZAWÓD
reż.Leonid Gajdaj, 1973
87Komedia przygodowaMosfilm prezentuje
16.00KAUKASKA BRANKA, CZYLI NOWE PRZYGODY SZURIKA
reż.Leonid Gajdaj, 1967
77KomediaMosfilm prezentuje
18.00CZŁOWIEK Z KAMERĄ FILMOWĄ
reż.Dżiga Wiertow, 1929
66Film dokumentalnyMosfilm prezentuje
20.00MOSKWA NIE WIERZY ŁZOM
reż.Władimir Mieńszow, 1979
139MelodramatMosfilm prezentuje




      Kino Kultura

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00PÓŁTORA POKOJU
reż.Andriej Chrżanowskij, 2009
130dramatTHE BEST OF SPUTNIK
16.30DZIEŃ BESTII
reż.Michaił Konowalczuk, 2009
130dramatTHE BEST OF SPUTNIK
19.00MILCZĄCE DUSZE
reż.Aleksiej Fiedorczenko, 2010
75dramatTHE BEST OF SPUTNIK
20.30BEDUIN
reż.Igor Wołoszyn, 2011
90DramatTHE BEST OF SPUTNIK




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian



Dyrektor Festiwalu
Małgorzata Szlagowska
malgorzata@ear.com.pl
Koordynator Polska-Rosja
Elena Małygina-Tworkowska
lena@ear.com.pl
Project Manager
Natalia Walka
natalia@ear.com.pl
Telefony:
+48 22 877 44 52
+48 22 837 91 44
kinoteka sputnik      kino kultura sputnik      kino praha sputnik

PKP intercity      iplex.pl


Strony festiwalu wykorzystują pliki cookies. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Polityka prywatności.

boria.pl - tworzenie stron internetowych