fb
MAPA STRONY

wersja rosyjska serwisu
festiwal sputnik

20-11-2012


      Kinoteka SALA 7

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
09.00JESTEŚMY Z PRZYSZŁOŚCI
reż.Andriej Maliukow, 2008
115Science fictionWielki ekran
15.30MÓJ TATA BARYSZNIKOW
reż.Dmitrij Powołockij, 2011
88dramatKalejdoskop nowego kina
17.30KAMIENNY ŁEB
reż.Filipp Jankowskij, 2008
94DramatSekcja Sportowa
19.30BĘDĘ PRZY TOBIE
reż.Paweł Ruminow, 2012
93dramatFilmy konkursowe
21.30FAUST
reż.Aleksandr Sokurow, 2011
134dramatWielki ekran




      Kinoteka SALA 4

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00OPOWIEŚĆ O CZARODZIEJU MROZIE
reż.Aleksander Rou, 1964
84baśńMały Sputnik
14.008 PIERWSZYCH RANDEK
reż.David Dodson, Aleksandr Malarewskij, 2012
87KomediaKomedie
16.00ORDA
reż.Andriej Proszkin, 2012
127Dramat historycznyWielki ekran
18.30SŁOŃ
reż.Władimir Karabanow, 2010
88Film drogiKalejdoskop nowego kina
Spotkanie Anastasija Smetanina (+30 min)
21.00KOKOKO
reż.Awdotja Smirnowa, 2012
100melodramatFilmy konkursowe




      Kinoteka SALA 3

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.00ILJA MUROMIEC I ROZBÓJNIK-SŁOWIK
reż.Władimir Toropczin, 2007
76AnimowanyMały Sputnik
12.00TRZEJ BOHATEROWIE I SZAMACHAŃSKA CARYCA
reż.Siergiej Glezin, 2010
73AnimowanyMały Sputnik
14.00PIERWSZA RĘKAWICA
reż.Andriej Frołow, 1946
82MelodramatSekcja Sportowa
16.00SENTYMENTALNA PODRÓŻ Z ŁARISĄ ŁATYNINĄ
reż.Władimir Dwinskij, 2003
51DokumentalnySekcja Sportowa
Spotkanie z Łarisą Łatyniną (+30 min)
18.00BUTELKA NA HACZYKU
reż.Aleksandr Rogożkin, Inna Gorłowa, 1998
100KomediaSekcja dla niewidomych i słabowidzących,
AD z lektorem
20.00KANDAHAR
reż.Andriej Kawun, 2011
100dramatWielki ekran
22.00JAK SPĘDZIŁEM KONIEC LATA
reż.Aleksiej Popogrebskij, 2009
124DramatRosyjski etnowachlarz




      Kino Praha

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
13.30IDŹ I PATRZ
reż.Elem Klimow, 1985
145Dramat wojennyMosfilm prezentuje
16.00LOS CZŁOWIEKA
reż.Siergiej Bondarczuk, 1959
103DramatMosfilm prezentuje
18.00PANCERNIK POTIOMKIN
reż.Sergiej Eisenstein, 1925
65Dramat wojennyMosfilm prezentuje
20.0012 KRZESEŁ
reż.Leonid Gajdaj, 1971
72KomediaMosfilm prezentuje




      Kino Kultura

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
16.00POCHOWAJCIE MNIE POD PODŁOGĄ
reż.Siergiej Snieżkin, 2009
110dramatTHE BEST OF SPUTNIK, Filmowa czytelnia
18.15MILCZĄCE DUSZE
reż.Aleksiej Fiedorczenko, 2010
75dramatTHE BEST OF SPUTNIK
20.00PÓŁTORA POKOJU
reż.Andriej Chrżanowskij, 2009
130dramatTHE BEST OF SPUTNIK




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian



Dyrektor Festiwalu
Małgorzata Szlagowska
malgorzata@ear.com.pl
Koordynator Polska-Rosja
Elena Małygina-Tworkowska
lena@ear.com.pl
Project Manager
Natalia Walka
natalia@ear.com.pl
Telefony:
+48 22 877 44 52
+48 22 837 91 44
kinoteka sputnik      kino kultura sputnik      kino praha sputnik

PKP intercity      iplex.pl


Strony festiwalu wykorzystują pliki cookies. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Polityka prywatności.

boria.pl - tworzenie stron internetowych