fb
MAPA STRONY

wersja rosyjska serwisu
festiwal sputnik

23-11-2012


      Kinoteka SALA 6

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
14.00SANIA I WRÓBEL
reż.Andrej Griaziew, 2009
61Film dokumentalnySekcja ARTDOCFEST
15.30JESTEŚMY Z PRZYSZŁOŚCI
reż.Andriej Maliukow, 2008
115Science fictionWielki ekran
18.00BLOK Etnowachlarz: WALKA BYKÓW + NIARMA
reż.Anatolij Bałujew; Edgar Bartieniew, 2002; 2008
52+41Dokumenty
20.00SPALENI SŁOŃCEM
reż.Nikita Michałkow, 194
152dramatWielki ekran




      Kinoteka SALA 5

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
13.30DZIEŃ GÓRNIKA - DYPTYK
reż.Andriej Griaziew, 2010
56film dokumentalnySekcja ARTDOCFEST
15.00EFEKT POGRANICZA
reż.Gieorgij Zuchow, Olga Stiefanowa, Kiriłł Sieduchin, 2011
84DokumentalnyRosyjski etnowachlarz
17.00MUZUŁMANIN
reż.Władimir Chotinienko, 1995
110dramatRetrospektywa Filmów Władimira Chotinienko
19.15IRONIA LOSU
reż.Eldar Riazanow, 1975
184KomediaMosfilm prezentuje
22.30BUTELKA NA HACZYKU
reż.Aleksandr Rogożkin, Inna Gorłowa, 1998
100KomediaKomedie (bez lektora)




      Kinoteka SALA 4

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.30OPOWIEŚĆ O CZARODZIEJU MROZIE
reż.Aleksander Rou, 1964
84baśńMały Sputnik
15.00OTO CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE
reż.Wiktor Szamirow, 2012
72Melodramat, komediaKalejdoskop nowego kina
17.00SZPIEG
reż.Aleksiej Andrianow, 2012
99Thriller detektywistycznyWielki ekran, Filmowa czytelnia
19.00DUCHLESS
reż.Roman Prygunow, 2012
100DramatFilmy konkursowe,
Filmowa czytelnia
21.308 PIERWSZYCH RANDEK
reż.David Dodson, Aleksandr Malarewskij, 2012
87KomediaKomedie




      Kinoteka SALA 1

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
09.30DOBRYNIA NIKITICZ I SMOK GORYNYCZ
reż.Ilja Maksimow, 2006
65AnimowanyMały Sputnik
12.00KRÓLEWNA Z DŁUGIM WARKOCZEM
reż.Aleksandr Rou, 1969
85baśńBaśnie
14.30PORTRET O ZMIERZCHU
reż.Angelina Nikonowa, 2011
105Dramat psychologicznyTHE BEST OF SPUTNIK
16.30NIE KOCHAM CIĘ
reż.Paweł Kostomarow, Aleksander Rastorgujew, 2012
85dramatFilmy konkursowe
Spotkanie z twórcami (+30 min)
19.00CHOINKI 2
reż.Dmitrij Kisielow, Aleksandr Baran, Aleksandr Kott, Lewan Gabriadze, 2011
106KomediaKomedie
21.15ŻYĆ
reż.Wasilij Sigariew, 2012
120dramatFilmy konkursowe
23.30Maraton: WYKRĘTASY + CHOINKI + CHOINKI 2
reż.-, -
97+90+106KomedieMaraton z najlepszymi komediami




      Kino Praha

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
10.30CZTERDZIESTY PIERWSZY
reż.Grigorij Czuchraj, 1956
88Dramat wojennyMosfilm prezentuje
12.30KAUKASKA BRANKA, CZYLI NOWE PRZYGODY SZURIKA
reż.Leonid Gajdaj, 1967
77KomediaMosfilm prezentuje
14.30STALKER
reż.Andriej Tarkowski, 197
163dramatMosfilm prezentuje




      Kino Kultura

GODZ. TYTUŁ CZAS GATUNEK INFO
15.30WYSPA
reż.Paweł Łungin, 2006
112dramatTHE BEST OF SPUTNIK
18.00RUSAŁKA
reż.Anna Melikian, 2007
114dramatTHE BEST OF SPUTNIK
20.30MORFINA
reż.Aleksiej Bałabanow, 2008
112DramatFilmowa czytelnia




Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian



Dyrektor Festiwalu
Małgorzata Szlagowska
malgorzata@ear.com.pl
Koordynator Polska-Rosja
Elena Małygina-Tworkowska
lena@ear.com.pl
Project Manager
Natalia Walka
natalia@ear.com.pl
Telefony:
+48 22 877 44 52
+48 22 837 91 44
kinoteka sputnik      kino kultura sputnik      kino praha sputnik

PKP intercity      iplex.pl


Strony festiwalu wykorzystują pliki cookies. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Polityka prywatności.

boria.pl - tworzenie stron internetowych